We sell and install Dry Power

 

Abreen AB
Huvudkontor, besöksadress: Viktor Hasselblads gata 25, Västra Frölunda
Postadress: Box 7289, 402 35 Göteborg
Alexander Björnarås 070-564 44 66, alexander@abreen.se
Tony Elfström 070-771 44 95, tony@abreen.se

Göteborg/Stockholm: Alexander Björnarås 070-564 44 66, alexander@abreen.se
Dalarna/Västmanland: Roger Perlefelt 070-318 47 29, roger@abreen.se
Jämtland/Härjedalen: Jan Ring 070-518 83 47, jan.ring@abreen.se
Skåne/Småland: Marcus Lindgren 073-330 50 12, marcus@abreen.se
Öland/Sydöstra Sverige: Anders Quiding 070-499 20 40, anders@abreen.se
www.abreen.se


Arid
Villa, Industri & Fastighet
Telefon: 010-330 06 30
Stockholm: Björn Sundvall 0734-40 40 10, bjorn.sundvall@arid.se
Göteborg: Hans Bjernald 0729-67 17 29, hans.bjernald@arid.se
Skåne: Lars Moen 0766-30 67 16, lars.moen@arid.se
Bohuslän/Trestad: Lasse Lindqvist 0707-55 65 80, lasse.lindqvist@arid.se
Halland: Claes Andersson 0706-73 81 97, claes.andersson@arid.se
Huvudkontor och utställning:
"Husknuten", Frölunda Smedjegata 4, 421 32 Västra Frölunda
www.arid.se
info@arid.se


Fuktslaget AB
Fuktkontroll för kommersiella, offentliga samt privata fastigheter
Kundservice 070-201 01 71, johnny@drypower.se
Installation 070-565 22 66, mans@drypower.se


Dry Power Norge
Trondheimsveien 48–50 • 2007 Kjeller
Telefon: 98 88 88 70
gardar@drypower.se


Dry Power Finland
Cerrex Consulting
www.cerrexconsulting.fi


Dry Power Ryssland
www.drypower.ru